Blog – pitbike.tv

pitbike.tv

Relacje filmowe z zawodów i treningów pit bike. Wywiady z trenerami, zawodnikami, porady i ciekawostki, testy mini crossów.

Na treningu Duszan Team

Pierwszy raz mieliśmy okazję z kamerą wpaść na trening Duszan Team. Mega przyczepny tor Racing Kart Kocmyrzów daje niesamowite możliwości treningu. Tutaj wszystko musi się udać, tutaj przekracza się limity, tutaj łapie się formę na nadchodzący sezon. A z takim gronem trenerów…

Napisano

Jak skręcać w lewo na SKW Racing Park

Trening, trening i jeszcze raz trening kluczem do zdobywania niesamowitych czasów i wyników podczas zawodów na pit bike. Odwiedziliśmy fajną miejscówkę SKW Racing Park gdzie młodzi zawodnicy pod okiem trenerek z Katanka Young Team robili cuda na pit bike’ach.

Napisano

Pierwszy sezon Magdaleny Pabijan #133 w Pucharze Polski Pit Bike SM

Magdę Pabijan #133 pierwszy raz spotkaliśmy na zawodach w Starym Kisielinie w 2021 na pierwszej rundzie Pucharu Polski Pit Bike SM 2021. Na ostatniej rundzie w Toruniu pytamy o wrażenia z jej pierwszego sezonu na pit bike. Jak ocenia zawody…

Napisano

Karol Kruszyński #176 i wspomnienia sezonu 2021

Karol Kruszyński to zawodnik i trener w jednej osobie. Z powodzeniem szkoli i startuje w zawodach off road. Na ostatniej rundzie pucharu Polski Pit Bike Off Road zapytaliśmy go o sezon 2021. Co zapamiętał najbardziej, jak ocenia rozwój dyscypliny w Polsce.

Napisano

Jak wspomina sezon 2021 Julia Behrendt #401

Prawdopodobnie pierwszy raz Julię spotkaliśmy na treningu w Wierzchucinie Królewskim. Pod okiem trenera Karola Kruszyńskiego zdobywała pierwsze szlify. W bardzo krótkim czasie opanowała jazdę na pit bike i z powodzeniem startuje w Pucharze Polski Pit Bike Off Road. Na ostatniej…

Napisano

Trener i zawodnik Eliasz Dawidson #117 podsumowuje rok 2021

Lepiej być zawodnikiem czy trenerem. Czy można połączyć te dwie funkcje? Na własnej skórze przekonał się o tym Eliasz Dawidson #117, który startuje w Pucharze Polski Pit Bike Off Road 2021 i jednocześnie szkoli młodzież w Olsztynie i nie tylko.

Napisano

Damian Kubiak #14 też wspomina sezon 2021

Młody rider z powodzeniem rywalizuje w Pucharze Polski Pit Bike Off Road. Koniec roku to czas na szybkie podsumowanie sezonu 2021. O tym jak było zapytaliśmy go na ostatniej rundzie na Torze w Głażewie.

Napisano

Marcin Wiśniewski #806 w sezonie 2021

Marcin Wiśniewski z powodzeniem startuje w zawodach Pucharu Polski Pit Bike Off Road 2021. Jak wspomina zawody, co zapamiętał i co myśli o ściganiu się na pit bike. O tym w filmie, który nagraliśmy na ostatniej rundzie pucharowej na Torze w…

Napisano

Latika #466 i jej pierwszy sezon na pit bike

Młodą zawodniczkę poznaliśmy w maju 2021 na torze w Słomczynie. Tam udzieliła nam pierwszego wywiadu. Tam też pojechał specjalnie pod nagrania kilka kółek na totalnie zalanym wodą torze s strugach deszczu. Jednym słowem wojowniczka, którą znajdziecie na torze z numerem #466….

Napisano

Sławomir Bławat podsumowuje sezon 2021 na asfalcie

Czas na podsumowanie sezonu 2021. Tym razem mamy przedstawiciela klasy Masters. Sławomir Bławat #299 opowiada nam jak wspomina ten sezon, jak mu podoba się nowa formuła wyścigów. Koniecznie zobaczcie film.

Napisano